Шафи-купе

Ми робимо суто авторські індивідуальні меблі. За весь час нашої роботи не було двох однакових виробів. Це зумовлено різними потребами організації свого особистого простору кожним нашим замовником.

При проектуванні та дизайні виробу ми враховуємо всі можливості для покращення функціонального, правильного використання кожного сантиметра корисної площі. Враховується і те, як шафа-купе вписуватиметься в інтер'єр приміщення. Це може бути як лінійна конструкція, розташована вздовж однієї стіни, так і кутова форма.

Давайте тепер розберемося, де ми будемо встановлювати нашу шафу. Шафа-купе можна встановити будь-де від ванної і до вітальні. Це може бути як господарська шафа-купе, так і бібліотека.

Найпростіша форма шафи - прямокутна. Така шафа встановлюється прямо під стінку, у разі необхідності її можна трохи пересунути. Зрозуміло, що ціна відрізнятиметься в міру встановлення додаткових ящиків та інших аксесуарів під ваші потреби.

Більш складним є кутова шафа-купе. Багато технічних нюансів не дозволяли робити масово такі вироби ще років десять тому. Проектування такої шафи складний та довгий процес. Враховується не повторна геометрія кожного приміщення, розташування дверей та додаткових пристроїв.

Вбудовані шафи-купе. Це окрема лінія для нас. Всі вбудовані вироби виробляються тільки на замовлення, після ретельно проведених вимірів та розрахунків. Тому ми можемо зібрати в ніші будь-який виріб від крихітної гардеробної до повнофункціональної кімнати, з величезною кількістю додаткових пристроїв для зберігання.

Виклик майстра для вимірів перший раз та попередня консультація не сплачується. Ви можете відразу узгодити всі необхідні побажання та матеріали.

Прайс-Лист:

Виміри в межах Києва безкоштовно
Вимірювання за межами Києва 25 грн/кілометр
3D візуалізація 500 грн - 1000 грн за одне приміщення
Повторний замір у межах Києва 500 грн.

КАЛЬКУЛЯТОР ВАРТІСТІ

Використовуйте форму для оцінки початкової вартості встановлення або модернізації.

РОЗРАХУВАТИ ЦІНУ
 • "Ми хотіли б подякувати компанії за швидке встановлення меблі на  наш об'єкт розташований у Києві. У рамках проекту був дуже жорсткий графік, але вони впорались і робота була завершена вчасно. Дякуємо, рекомендуємо!!!"

  Алексій Волошин
  "Будуємо Будинок разом"
 • "Мы хотели бы поблагодарить компанию за отремонтированый наш объект расположенного в Москве, и за приложенные выдающийся усилия по его быстрому и качественному завершению проекта. В рамках проекта был очень жёсткий график, но компания справилась и работа была завершена в срок. Спасибо, рекомендуем!!!"

  Василий Сидоров
  Зам директора компании ООО "Строим Дом вместе"
 • "Мы хотели бы поблагодарить компанию за отремонтированый наш объект расположенного в Москве, и за приложенные выдающийся усилия по его быстрому и качественному завершению проекта. В рамках проекта был очень жёсткий график, но компания справилась и работа была завершена в срок. Спасибо, рекомендуем!!!"

  Михаил Селезнёв
  Генеральный директор компании ООО "Строим Дом вместе"

 • Телефон:
  +38 (099) 1389348
  +38 (097) 2940670
 • Наша адреса
  м. Київ вул. Камишинська 4
Про нас
Наша компанія працює з 2002 року. За 20 років ми здійснили величезну кількість проектів. Ми прагнемо постійно розвиватися та вдосконалюємо наші виробничі можливості.
Наши проекты
Последние статьи